Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” otrzyma aktualizację na PS5 i Xbox Series X/S

jedi-fallen-order-beast.jpg

Była seria Star Wars: Battlefront, więc teraz przyszła pora na Jedi: Fallen Order. Oficjalna strona StarWars.com ujawniła właśnie, że hit od studia Respawn Entertainment niebawem otrzyma aktualizację stworzoną z myślą o konsolach najnowszej generacji.

Jak dowiadujemy się z wpisu przygotowanego z myślą o nadchodzącym Dniu Gwiezdnych wojen, update Upadłego zakonu dla next-genowych konsol – PS5 i Xbox Series X/S – pojawi się już latem. Ma on zawierać szereg technicznych usprawnień gry, natomiast nie podano jeszcze żadnych szczegółów, zapowiadając, iż pojawią się one niebawem (przypuszczalnie właśnie 4 maja). Prawdopodobnie możemy spodziewać się dodania obsługi wyższych rozdzielczości, ulepszonych tekstur, a także wszelkich wodotrysków graficznych, jakie umożliwia moc obliczeniowa nowoczesnych sprzętów. Oczywiście patch będzie darmowy dla wszystkich posiadaczy gry.

Z artykułu dowiadujemy się również, że większość tytułów z uniwersum Gwiezdnych wojen doczeka się sporych obniżek w związku z nadchodzącym świętem fanów. Jeśli więc nadal nie zaopatrzyliście się w przygody Cala Kestisa lub jakąkolwiek inną grę Star Wars, w najbliższych dniach może być na to najlepszy moment.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.