Seriale

Zdjęcia i nagrania z planu „Star Wars: Andor” ujawniają kolejną lokację

Lucasfilm z pewnością ma obecnie pełne ręce roboty – za pasem Święto Gwiezdnych wojen, wraz z którym zadebiutuje seria The Bad Batch, zaś kolejne miesiące mają nam przynieść premiery The Book of Boba Fett oraz 3. sezonu The Mandalorian. Plany wytwórni są jednak obszerniejsze, bowiem ekipy produkcyjne w pocie czoła pracują nad całą gamą innych projektów, pośród których znajdziemy serial Star Wars: Andor, będący prequelem wydarzeń ukazanych w Łotrze 1. Właśnie o ostatnim z wymienionych seriali mamy okazję dowiedzieć się nieco więcej.

W sieci pojawiły się fotografie oraz zakulisowe nagrania wideo z planu Andora. Dzięki nim możemy przyjrzeć się konstrukcji, swoim kształtem i detalami przypominającej kantynę prosto z odległej galaktyki.

Całą lokację oraz jej okolice dokładniej zobaczycie na poniższych nagraniach.

Tradycyjnie miejcie na uwadze, że sugestie dotyczące przeznaczenia obiektów ze zdjęć i filmików są wyłącznie naszymi spekulacjami, zatem ostatecznie może się okazać, że będą pełniły w ramach serialu zupełnie inną rolę. Niemniej jednak wygląda na to, że nasz rebeliancki szpieg w którymś momencie fabuły odwiedzi miejsce przypominające kantynę.

Star Wars: Andor zadebiutuje w przyszłym roku na platformie Disney+. W rolę tytułowego agenta Rebelii wcieli się Diego Luna, który odegrał tę samą rolę w Rogue One.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.