Seriale

Kolejne zdjęcia z planu „Obi-Wana Kenobiego”

obi-wan-kenobi-disney-plus-hossein-amini.jpg

W ubiegłym miesiącu Lucasfilm w końcu rozpoczął produkcję Obi-Wana Kenobiego, jednego z nadchodzących seriali aktorskich live action. Skutkiem tego będzie nasilenie się przecieków związanych z tym tytułem – zarówno informacji, jak i rozmaitych fotografii czy materiałów wideo. Dziś mamy dla Was niewielką porcję zdjęć przedstawiających plan, na którym projekt jest kręcony.

Dwa z nich trafiły do sieci dzięki Bespin Bulletin, zaś pozostałe cztery dzięki portalowi Star Wars Time. Nie można mieć wątpliwości, iż widoczne na wszystkich elementy scenografii posłużą w serialu za lokację na planecie Tatooine.

Obi-Wan Kenobi debiutować będzie najprawdopodobniej w przyszłym roku. Serial będzie rzecz jasna dostępny wyłącznie na Disney+. Na ten moment wciąż nie mamy pewnych informacji na temat wprowadzenia usługi streamingowej do użytku na terenie Polski.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.