Seriale

Kolejne zdjęcia z planu “Obi-Wana Kenobiego”

W ubiegłym miesiącu Lucasfilm w końcu rozpoczął produkcję Obi-Wana Kenobiego, jednego z nadchodzących seriali aktorskich live action. Skutkiem tego będzie nasilenie się przecieków związanych z tym tytułem – zarówno informacji, jak i rozmaitych fotografii czy materiałów wideo. Dziś mamy dla Was niewielką porcję zdjęć przedstawiających plan, na którym projekt jest kręcony.

Dwa z nich trafiły do sieci dzięki Bespin Bulletin, zaś pozostałe cztery dzięki portalowi Star Wars Time. Nie można mieć wątpliwości, iż widoczne na wszystkich elementy scenografii posłużą w serialu za lokację na planecie Tatooine.

Obi-Wan Kenobi debiutować będzie najprawdopodobniej w przyszłym roku. Serial będzie rzecz jasna dostępny wyłącznie na Disney+. Na ten moment wciąż nie mamy pewnych informacji na temat wprowadzenia usługi streamingowej do użytku na terenie Polski.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.