Gry

Ogłoszenie daty premiery „LEGO Star Wars – The Skywalker Saga” jeszcze w czerwcu?

Od czasu ogłoszenia przez zespół TT Games bezterminowego opóźnienia wyczekiwanej przez wielu gry LEGO Star Wars – Saga Skywalkerów, nie dostaliśmy żadnych nowych informacji związanych z tytułem. W czerwcu będą jednak mieć miejsce dwa duże wydarzenia, które stanowią doskonałą okazję do nadrobienia zaległości i ogłoszenia nowej daty premiery.

Pierwszym ze wspomnianych eventów są targi elektronicznej rozrywki E3 2021, których tegoroczna, odbywająca się online, edycja odbędzie się w dniach 12-15 czerwca. To największa tego typu impreza w branży gier, a co więcej, to właśnie na niej w 2019 roku doczekaliśmy się zapowiedzi klockowego wydania sagi Skywalkerów. Alternatywą jest odbywający się 26 czerwca LEGO Con – jednodniowe wydarzenie online, na którym duńska firma zaprezentuje swoje nadchodzące produkty. Niewykluczone, że prezentacja nie ograniczy się tylko do zestawów i dostalibyśmy wgląd chociażby we wspomnianą grę.

Należy pamiętać, że to wszystko spekulacje i nie mamy jakiejkolwiek gwarancji, że na jednej z tych dwu imprez doczekamy się jakichkolwiek konkretów. Są to jednak bardzo sprzyjające rozgłosowi wydarzenia, zaś ekipa odpowiedzialna za grę twierdziła, że nową datę premiery poznamy w najbliższym czasie, a od kwietniowego ogłoszenia minęły już 2 miesiące.

LEGO Star Wars – Saga Skywalkerów, pokrywające wydarzenia z wszystkich 9 filmów z głównej serii Star Wars, ukaże się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4PlayStation 5Xbox OneXbox Series X/S, a także Nintendo Switch.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.