Seriale

Kolejny aktor z „Łotra 1” wypatrzony na planie „Star Wars: Andor” – powróci postać z filmu

Wygląda na to, że fani czekający na serialowe przygody Cassiana Andora mogą spodziewać się ujrzenia na ekranach kolejnej znanej postaci, której debiut mogliśmy śledzić w ramach spin-offu Łotr 1.

Po niedawnej serii zakulisowych zdjęć oraz ujawnieniu, iż aktor znany z serialu Czarnobyl zagości na naszych ekranach w ramach Star Wars: Andor, w sieci pojawiły się kolejne zakulisowe materiały, tym razem w formie nagrania wideo. Filmik opublikowano na youtube’owym kanale użytkowniczki Mia Patmore i możemy prześledzić na nim prace nad sceną, w której udział bierze Diego Luna (Cassian Andor) oraz Duncan Pow. Drugi z artystów wystąpił w Rogue One jako Ruescott Melshi – rebeliancki sierżant, uczestniczący w finałowej bitwie na powierzchni Scarif.

Omawiane wideo obejrzycie poniżej. Materiał trwa przeszło 20 minut, więc jeśli chcecie od razu przeskoczyć do momentu, gdzie widoczny jest Duncan, przewińcie do ósmej minuty.

Biorąc pod uwagę setting, w jakim osadzone zostaną przygody Cassiana Andora, pojawianie się w serialu wielu bohaterów z Łotra 1 nie powinno stanowić wielkiego zaskoczenia. Mimo wszystko dobrze wiedzieć, że twórcy nie zapomnieli również o pobocznych postaciach i chcą rozwinąć także ich historię.

Star Wars: Andor najprawdopodobniej zadebiutuje na platformie Disney+ w 2022 roku, choć konkretna data premiery pierwszego odcinka nie jest znana. Produkcja będzie stanowić prequel Łotra 1, zaś do swoich ról z filmowego spin-offu powrócą Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma, Jimmy Smits jako Bail Organa, Alistair Petrie jako generał Draven oraz Diego Luna w roli tytułowego bohatera.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.