Seriale

Kiedy 3. sezon „The Mandalorian”? Nie rozpoczęto jeszcze zdjęć

Pierwsze dwa sezony The Mandalorian debiutowały na Disney+ w odstępie mniej więcej roku. Od dłuższego czasu wiemy już, że kolejny nie utrzyma tego trendu, gdyż najpierw – w grudniu tego roku – na platformę streamingową trafić ma spin-off pierwszego serialu aktorskiego Star Wars zatytułowany The Book of Boba Fett. Ale o jakiej różnicy możemy w tym przypadku mówić? Kiedy można spodziewać się premiery 3. sezonu The Mandalorian? Jak się okazuje, przerwa może być całkiem długa.

Pedro Pascal, aktor wcielający się w tytułowego bohatera serialu, w tworzonej przez Variety serii „Actors on Actors” potwierdził bowiem, iż nawet nie rozpoczęto jeszcze zdjęć do następnych odcinków. Nie wiemy co prawda, kiedy nagrywana była jego rozmowa z Ewanem McGregorem, jednak można raczej bezpiecznie założyć, iż stosunkowo niedawno. Wiemy też, że produkcja 3. sezonu The Mandalorian miała rozpocząć się dopiero po ukończeniu prac na planie The Book of Boba Fett, a akurat wczoraj dowiedzieliśmy się, iż zdjęcia do spin-offu właśnie się zakończyły. Bardzo możliwe zatem, że Lucasfilm powrót do swojego pierwszego serialu aktorskiego wciąż ma przed sobą.

Poprzednie dwa sezony The Mandalorian debiutowały mniej więcej rok po rozpoczęciu zdjęć, tak że ukończenie 3. prawdopodobnie zajmie twórcom podobną ilość czasu. Gdyby produkcja miała ruszyć w najbliższym czasie, kolejnych odcinków moglibyśmy się więc spodziewać najpewniej latem przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.