Seriale

„Księga Boby Fetta” – zdjęcia do serialu zakończone

Choć z perspektywy widza grudniowa premiera serii o przygodach Boby Fetta może obecnie wydawać się odległą kwestią, to dla ekipy filmowej i reszty twórców pozostało nie „aż”, lecz „tylko” pół roku do debiutu ich dzieła. Wygląda jednak na to, że póki co wszystko idzie jak najlepszym torem, bowiem właśnie dowiedzieliśmy się, że zdjęcia do The Book of Boba Fett zostały ukończone.

Wszystko dzięki aktorce Ming-Na Wen, wcielającej się w postać Fennec Shand, pojawiającej się zarówno w Księdze Boby Fetta, jak i obu sezonach The Mandalorian (oraz jednym z odcinków Parszywej zgrai). Artystka udostępniła na swoim twitterowym profilu zdjęcia, na których rozpakowuje upominki z okazji zakończenia prac na planie zdjęciowym.

Przy okazji po raz kolejny otrzymaliśmy potwierdzenie, że Lucasfilm może planować więcej niż jeden sezon serialu o słynnym łowcy nagród. Świadczyć o tym może treść na naklejkach, jakie widoczne są na jednym ze zdjęć – „The Book of Boba Fett S.1”.

Book of Boba Fett zadebiutuje pod koniec tego roku na platformie Disney+. W tytułowego bohatera wcieli się Temuera Morrison, odgrywający wcześniej rolę biologicznego ojca Boby, Jango Fetta. Pierwotnie na początku 2022 roku mieliśmy doczekać się także premiery 3. sezonu Mandalorianina, natomiast na ten moment termin debiutu kontynuacji przygód Dina Djarina nie jest pewny.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.