Seriale

Trzeci sezon „The Mandalorian” znacząco opóźniony? Możliwa premiera w 2023

Jak informowaliśmy zaledwie wczoraj, nie rozpoczęto jeszcze produkcji kolejnych odcinków pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Spekulowaliśmy jednak, iż gdyby Lucasfilm miał zabrać się za realizację 3. sezonu The Mandalorian w niedalekiej przyszłości, debiut na Disney+ mógłby przypaść mniej więcej na połowę przyszłego roku. Ale okazuje się, że od możliwości zapoznania się z kolejnymi rozdziałami przygód Dina Djarina może dzielić nas znacznie więcej czasu.

Collider donosi bowiem, iż The Mandalorian nie będzie kręcony zaraz po The Book of Boba Fett, gdyż po drodze w kolejce jest jeszcze Obi-Wan Kenobi – kolejny projekt również wykorzystujący The Volume, scenę z ekranami wyświetlającymi tło. Według informacji zdobytych przez portal, start produkcji 3. sezonu pierwszego streamingowego hitu Lucasfilmu planowany jest dopiero na koniec tego roku lub nawet początek przyszłego. Takie rozwiązanie pasowałoby też do grafiku Pedro Pascala – odtwórcy roli głównego bohatera serialu, który w lipcu rozpoczyna pracę na planie adaptacji The Last of Us produkowanej przez HBO. Oznacza to, iż nowe odcinki The Mandalorian nie trafią na Disney+ wcześniej niż pod koniec 2022 roku, a niewykluczone nawet, że serial nie powróci na nasze ekrany aż do roku 2023.

Oczywiście w międzyczasie nie zabraknie nam innych gwiezdnowojennych treści, nawet tych związanych z pierwszym serialem aktorskim Star Wars. Wspomniany spin-off The Book of Boba Fett, który zadebiutuje już w grudniu, ma być dość ściśle powiązany z The Mandalorian, natomiast najpewniej na przestrzeni przyszłego roku zobaczymy również dwa inne projekty: Andora oraz Obi-Wana Kenobiego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.