Seriale

Wkrótce poznamy szczegóły serialu anime „Star Wars: Visions”

Oprócz aktualnie emitowanego Bad Batch i mającego premierę w grudniu The Book of Boba Fett, w tym roku na fanów Gwiezdnych wojen czeka jeszcze jeden serial. To zapowiedziane wśród wielu innych projektów Star Wars: Visions, czyli pierwsze oficjalne podejście do kosmicznego uniwersum w tematyce anime.

Jak ujawniono wczoraj na oficjalnej stronie marki, podczas tegorocznego Anime Expo ma odbyć się specjalna prezentacja Lucasfilmu, na której obecni będą producenci wykonawczy serialu. Prawdopodobnie przyjdzie nam poznać twórców oraz datę premiery – niewykluczone, że zobaczymy także pierwszy zwiastun bądź grafiki, zdradzające, czego możemy się spodziewać. Trwający 30 minut panel rozpocznie się o północy z 3 na 4 lipca.

Visions ma być antologią 10 krótkich filmów, a za każdy z nich ma odpowiadać inne wiodące studio specjalizujące się w japońskiej animacji, oferując nam świeże i niespotykane dotąd spojrzenie na uniwersum Star Wars z perspektywy innej kultury.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.