Seriale

Poznaliśmy tytuły kolejnych odcinków „Parszywej zgrai”!

Emisja kolejnych odcinków Star Wars: The Bad Batch trwa w najlepsze, a seria animowana cieszy się niemałą popularnością pośród subskrybentów Disney+. W ostatni piątek doczekaliśmy się premiery 7. epizodu przygód Oddziału 99 (który oceniliśmy jako jeden z najciekawszych, jakie dotąd opublikowano), a przed nami jeszcze dziewięć. Do tej pory tytuły kolejnych odcinków poznawaliśmy w zasadzie na bieżąco, lecz dziś uległo to zmianie, bowiem w sieci pojawił się spis części z nich.

Choć wciąż nie wiemy, jak zatytułowane będą dwa najbliższe epizody Parszywej zgrai – 8. i 9. – to dzięki redaktorowi naczelnemu portalu Cinelinx poznaliśmy nazwy pięciu z nich. Oto, jak się prezentują:

  • odc. 10. – Common Ground (2 lipca)
  • odc. 11. – Devil’s Deal (9 lipca)
  • odc. 12. – Rescue On Ryloth (16 lipca)
  • odc. 13. – Infested (23 lipca)
  • odc. 14. – War Mantle (30 lipca)

Uwagę zwracają dwa z wymienionych odcinków, bowiem zdradzają całkiem sporo na temat fabuły. Rescue On Ryloth w dość oczywisty sposób sugeruje, gdzie zawędrują bohaterowie. Planeta Ryloth powinna być doskonale znana fanom Wojen klonów i Rebeliantów, bowiem stamtąd pochodzą słynni bojownicy o wolność – Cham Syndulla oraz jego córka, Hera Syndulla. Z kolei War Mantle sugeruje powrót do wątku napomkniętego na samym początku TBB, kiedy to Tarkin napomknął projekt o tej samej nazwie, o którym po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć w spin-offie Łotr 1.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o tym, że zmianie mają ulec premiery odcinków wszystkich seriali oryginalnych na Disney+ (z piątków przesunięto je na środy), lecz, jak sami możecie zobaczyć, nowe zasady nie wpłynęły na trwającą już emisję Bad Batch. Epizod 10. pojawi się 2 lipca (piątek) i wszystkie pozostałe będą emitowane w tygodniowych odstępach.

Tymczasem już jutro premiera 8. odcinka Parszywej zgrai, z którego wrażenia przeczytacie na naszych łamach jeszcze tego samego dnia, a w weekend tradycyjnie będziecie mogli zapoznać się z ciekawostkami.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.