FilmySeriale

Seriale „Ahsoka”, „Rangers of the New Republic”, „The Acolyte” i znacznie, znacznie więcej zapowiedzi!

W końcu doczekaliśmy się prawdziwego „mięska” związanego z nowymi zapowiedziami Lucasfilmu! Na trwającym właśnie spotkaniu z inwestorami Disneya ujawniono MASĘ nadchodzących produkcji z uniwersum Star Wars oraz zdradzono kilka szczegółów odnośnie tych już zapowiedzianych. Poniżej przedstawiamy podsumowanie wszystkich ważnych informacji.

Zapowiedzi doczekały się zupełnie nowe serie. Okazuje się, że potwierdziły się plotki na temat samodzielnego serialu o Ahsoce Tano, który w dodatku będzie rozgrywał się w trakcie wydarzeń z The Mandalorian. Co więcej, zapowiedziano też serial Rangers of the New Republic, również rozgrywający się w tym samym czasie, co przygody Dina Djarina. Oba seriale mają z czasem przeplatać się z The Mandalorian.

Powstanie film Rogue Squadron, którego reżyserką jest Patty Jenkins. Premiera w 2023 roku. Zapowiedź dostępna poniżej.

Ujawniono tytuł i tematykę serialu aktorskiego tworzonego przez Leslye Headland. The Acolyte to thriller z elementami tajemnicy, mający rozgrywać się w czasach The High Republic!

Powstanie również serial o Lando Calrissianie, za który odpowiada Justin Simien. Projekt jest we wczesnej fazie rozwoju.

Ujawniono krótkie zwiastuny serii o Cassianie Andorze oraz animacji The Bad Batch. Co ciekawe, w tym drugim tytule ma pojawić się Fennec Shand, doskonale znana fanom z 1. i 2. sezonu The Mandalorian.

Nie zabrakło nowych informacji odnośnie serialu o Obi-Wanie Kenobim. Powinna ucieszyć Was wiadomość, iż zapowiedziano powrót Haydena Christensena (Anakin Skywalker) w roli samego Dartha Vadera! Akcja serialu osadzona zostanie 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów.

Zapowiedzi doczekała się seria krótkometrażowych animacji pod tytułem Star Wars: Visions. Nie wiemy nic więcej poza tym, że premiera zaplanowana jest na 2021 rok.

Powstanie również animacja poświęcona najsłynniejszym droidom w galaktyce – C-3PO i R2-D2 – oraz ich nowemu podopiecznemu.

Potwierdzono, że trwają prace nad filmem Taiki Waititiego. Póki co brak konkretów.

To by było na tyle, jeśli chodzi o zapowiedzi. Sami widzicie, że jest tego cała masa, więc fani Star Wars będą mieli o czym dyskutować przez naprawdę długi czas. Pozostawiamy Was z tym, co tu przeczytaliście i sami idziemy wszystko porządnie przetrawić i przeanalizować.

Podobne posty

20 komentarzy

  1. „Bad Batch” to zły pomysł, nie!? Ale potem patrzę na zajawkę i o kurka… Mam ciary. Fenec, Zajebisty Tarkin, epicka przebidka na „Zemste Sithów”. Świetny styl animacji jak ten z finału „TCW”. Kupiliście Mnie tym. WoW!!! <3

  2. A gdzie w tym wszystkim miejsce na ewentualny serial, który to by dokończył wątki z „Hana Solo”? I mam nadzieję, że te z powyższych co się będa przeplatać z Mando to zakończą również wątki z „Rebels” (patrz. Ahsoka, Rangers… itp)

  3. PS: Jeszcze niech z tej dziesiątki serialów będzie ten, który wyjaśni Bobe oraz skoro wiemy już, że Fenec była w okresie „TCW” to czy nie znała już młodego Fetta wcześniej? Tyle wysypu informacji naraz. Idę oglądać w końcu ten siódmy odcinek Mando :p

  4. Spełniają się marzenia! Sztoss odcinek, ale serce zadrżało Mi mocniej jak zobaczyłem zapowiedź Mass Effect 5!!! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.