Seriale

Zestaw figurek Star Wars zdradza obecność nowego klona w „The Bad Batch”

Firma Hasbro, będąca producentem figurek i zabawek między innymi z uniwersum Star Wars, ujawniła niedawno nowy zestaw z serii Vintage Collection inspirowany serialem Parszywa zgraja. Jedna z figurek tam zawartych sugeruje pojawienie się nowej postaci w ramach przygód Oddziału 99.

Jak ujawnia strona Toyark, w skład zestawu figurek akcji wchodzą cztery klony z serialu animowanego: Kapitan Rex, Kapitan Grey, szturmowiec elitarnego oddziału Crosshaira oraz… Kapitan Ballast. Ten ostatni powinien wzbudzić największe zainteresowanie, bowiem klon o takim pseudonimie nie pojawił się dotąd w żadnej produkcji.

Poniżej przyjrzycie się całemu setowi oraz bliższemu ujęciu Kapitana Ballasta.

Wygląda na to, iż w nadchodzących odcinkach The Bad Batch powinniśmy spodziewać się debiutu nowego klona. Interesujący wydaje się również fakt, że Ballast wciąż posiada malowania na swoim pancerzu – jak wiemy, klony służące Imperium zostały pozbawione wszelkich przejawów indywidualizmu, co wiąże się również z malunkami na pancerzach. Może to sugerować, że Kapitan Ballast nie będzie pod wpływem chipu warunkującego. Są to oczywiście wyłącznie nasze domysły, tak więc traktujcie je z przymrużeniem oka.

Tymczasem jesteśmy już po premierze ósmego odcinka Parszywej zgrai, z którego wrażenia możecie przeczytać w naszym poprzednim tekście. Epizod dziewiąty zadebiutuje w kolejny piątek na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.