Gry

Wyciekły szczegóły dodatku do „Star Wars: The Old Republic” – nadchodzą duże zmiany

[AKTUALIZACJA] Oficjalny stream twórców potwierdził doniesienia. Obejrzyjcie go pod tym linkiem.


Star Wars: The Old Republic to jeden z tych tytułów MMORPG, którym udało się zyskać grono zagorzałych fanów, dzięki czemu przez wiele lat produkcja studia BioWare utrzymała stabilną pozycję na rynku gier wideo. Potwierdzeniem powyższego zdania mogą być regularne aktualizacje, jakie gra wciąż otrzymuje, pomimo 10 lat na karku. Wygląda na to, że nadchodzący update może być bardzo istotny dla fanów Starej Republiki.

Za sprawą francuskiego oddziału Electronic Arts do sieci wyciekł opis nadchodzącego rozszerzenia dla SWTOR, o czym poinformował jeden z użytkowników Redditau/FlyingScotsmanZA.

Dodatek będzie zatytułowany Legacy of the Sith i ma zapoczątkować nową, ekscytującą erę odnoszącego sukcesy MMORPG-a.

Legacy of the Sith będzie nadal rozwijać historię Star Wars: The Old Republic w nieustannie zmieniającym się uniwersum Gwiezdnych wojen, angażując graczy w kampanię militarną, mającą na celu zdobycie planety niezbędnej dla ich frakcji, co ma doprowadzić do odkrycia ostatecznego planu zbuntowanego Sitha, Dartha Malgusa. To rozszerzenie przyniesie również usprawnienia w rozgrywce SWTOR, a to za sprawą nowej funkcji Stylów walki, która urozmaici opcje dostępne dla graczy i doda wiele ulepszeń.”

Rozszerzenie ma zadebiutować tego lata za pośrednictwem swtor.com oraz platformy Steam. Będzie to również początek wydarzenia celebrującego 10. rocznicę gry, które ma trwać aż do 2022 roku, przynosząc ze sobą nową zawartością, wydarzenia, aktualizacje i nie tylko.

„Rozszerzenie Legacy of the Sith zabierze graczy w podróż do odległych zakątków galaktyki, w tym na wodną planetę Manaan, w pogoni za Darthem Malgusem. Ta duża aktualizacja zwiększy maksymalny poziom, który gracze będą mogli osiągnąć, aż do poziomu 80. W całym Star Wars: The Old Republic zostaną wprowadzone nowe, duże wyzwania, a także nowe misje kooperacyjne, takie jak sporny obszar w górskim grobowcu na odizolowanej planecie Elom czy operacja pośród pozostałości stacji badawczej.”

Dowiadujemy się też nieco więcej o Stylach walki.

„Style walki pozwolą graczom spełnić ich najśmielsze marzenia o Gwiezdnych wojnach, umożliwiając wybór konkretnej historii klasowej i połączenia jej z mocami innych klas korzystających z technologii lub Mocy. Wszyscy starzy i nowi gracze mogą spodziewać się ulepszeń dla swojej następnej postaci dzięki usprawnionemu systemowi tworzenia postaci. Ponadto pojawią się aktualizacje przedmiotów i wyposażenia, a także ujednolicenie projektów klas.”

Na ten moment pozostaje nam tylko czekać na oficjalne potwierdzenie przecieków. Jeśli informacje są prawdziwe i dodatek do The Old Republic rzeczywiście pojawi się tego lata, ogłoszenie powinno nastąpić lada chwila.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.