Fanmade

„FULCRUM” – fanowski trailer produkcji o Ahsoce Tano

Nie od dziś wiadomo, że pośród fanów Star Wars znajdzie się mnóstwo utalentowanych osób, potrafiących w ciekawy sposób przedstawić swoją wizję najróżniejszych filmów, seriali czy gier z uniwersum Odległej galaktyki. Do tego grona z pewnością możemy zaliczyć twórców fanowskiej produkcji o Ahsoce Tano.

Youtube’owy kanał Rei Kennex opublikował materiał zrealizowany w formie zwiastuna, przedstawiający potencjalny zarys samodzielnego filmu o byłej członkini Zakonu Jedi. Możemy zobaczyć w nim urywki z różnych wydarzeń, w których uczestniczy Ahsoka, a także przyjrzeć się bardzo ciekawie zrealizowanym efektom specjalnym.

W fanfilmie nie zabrakło dobrze dobranej ścieżki dźwiękowej, której kompozytorem jest Samuel Kim – znany twórca muzyki inspirowanej popularnymi markami, w tym Gwiezdnymi wojnami. W rolę Ahsoki wcieliła się właścicielka kanału Rei Kennex, z kolei za reżyserię odpowiada Jason Crossman.

Wideo obejrzycie poniżej:

Choć od dłuższego czasu wiemy, iż prędzej czy później doczekamy się oryginalnego serialu o togrutańskiej użytkowniczce Mocy, to osobiście z chęcią zobaczyłbym również pełnometrażową produkcję zrealizowaną przez Lucasfilm.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.