Gry

Tegoroczne EA Play bez gier Star Wars, ale z zapowiedziami w przyszłym roku

Tydzień dzieli nas od EA Play Live – branżowej imprezy Electronic Arts, na której wydawca pokaże swoje nadchodzące gry. Choć niedawno ogłoszono, że umowa między Lucasfilmem a EA dotycząca monopolu na gry ze świata Gwiezdnych wojen nie zostanie przedłużona, tak nadal obowiązuje do końca 2023 roku. Nawet po tym terminie EA zachowa prawa do swoich marek, takich jak Battlefront czy Jedi: Fallen Order, oraz potencjalnych nowych tytułów. Niestety, ogłoszenie żadnych nowości nie jest planowane na najbliższe miesiące.

Jak podaje twitterowy profil EA Star Wars, nie mamy co liczyć na zapowiedzi jakichkolwiek produkcji w tym roku

„Nie pokażemy żadnych nowych gier Star Wars na EA Play Live 22 lipca… ale wszyscy oczekujemy z niecierpliwością, by w przyszłym roku świętować razem z Wami naszą wizję Odległej galaktyki!”

Biorąc pod uwagę liczne plotki, możemy przypuszczać, że będzie to ujawnienie kontynuacji Upadłego zakonu, ale niewykluczone, że zobaczymy jeszcze więcej gier. Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać wakacji 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.