Seriale

[Plotka] R2-D2 i C-3PO w serii o Obi-Wanie Kenobim

Choć wciąż nie mamy zbyt wielu oficjalnych informacji na temat powstającego serialu o Obi-Wanie, to w ostatnim czasie dociera do nas sporo plotek i przecieków dotyczących produkcji. Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że w trakcie swoich przygód brodaty Jedi może natknąć się m.in. na członków Inkwizycji, w tym Piątego Brata, który wcześniej pojawił się w animowanej serii Rebelianci. Jeśli zaś wierzyć najnowszym przeciekom, doczekamy się także powrotu dwóch bardzo ważnych bohaterów sagi Star Wars.

Jak donosi portal LRM Online, który w przeszłości dostarczał mniej lub bardziej trafionych przecieków zza kulis nadchodzących gwiezdnowojennych produkcji, w ramach Obi-Wana Kenobiego mamy ujrzeć R2-D2 i C-3PO. Na ten moment niestety nie wiadomo, jaką konkretnie rolę miałby odegrać duet droidów, jednakże biorąc pod uwagę, iż w poprzednich przeciekach pojawiła się również wzmianka o cameo Lei Organy, możemy przypuszczać, że pojawią się oni właśnie w jej towarzystwie.

W ramach drobnej dygresji warto zaznaczyć, że R2 nosi obecnie miano najczęściej pojawiającej się postaci w kanonicznych dziełach (ostatnio mogliśmy zobaczyć go w finale 2. sezonu The Mandalorian), z kolei drugie miejsce w tej kategorii zajmuje C-3PO, pojawiając się łącznie w 11 produkcjach filmowo-serialowych.

Mając w pamięci, iż mamy tu do czynienia z plotkami, tradycyjnie zalecamy podejść do przedstawionych informacji z odpowiednim dystansem – przynajmniej do czasu potwierdzenia ich przez oficjalne materiały promocyjne.

Obi-Wan Kenobi ma zadebiutować na Disney+ w 2022 roku. W roli tytułowego bohatera powróci oczywiście Ewan McGregor.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.