Seriale

[Plotka] Wyciekły szczegóły castingów do serialu o Obi-Wanie Kenobim

Twórcy serialu o Obi-Wanie Kenobim ostrożnie dawkują nam informacje. Poza czasem akcji i ogłoszeniem obsady, z oficjalnych źródeł nadal niewiele się dowiedzieliśmy. Wiele plotek i przecieków z planu zdradza nam jednak, w kogo wcielą się aktorzy – najnowsze doniesienia rzucają nowe światło na dwójkę z nich.

Jordan Maison, uchodzący za wiarygodne źródło informacji, opublikował dzisiaj nowy artykuł, w którym zebrał informacje uzyskane z różnych źródeł związanych z produkcją Kenobiego. Po pierwsze, w serialu na pewno zobaczymy Leię Organę, w którą wcieli się Vivien Lyra Blair (m.in. Nie otwieraj oczuBędziemy bohaterami). Rola Lei podobno ma być zaskakująco istotna i stanowić bodziec dla Obi-Wana, by ten rozpoczął nową przygodę.

Z kolei druga rola to z pewnością miły smaczek dla fanów animacji Star Wars: Rebels oraz Inkwizytorów. Wedle przecieków w roli Piątego Brata zobaczymy Sung Kanga (m.in. seria Szybcy i Wściekli). Jak donosi informator, to jednak niejedyny członek Inkwizycji, jakiego zobaczymy w serialu – co potwierdzają także wcześniejsze doniesienia, jakoby czerwonym mieczem miała posługiwać się postać, w którą wcieli się Moses Ingram. Plotki potwierdzają też inne, krążące od dłuższego czasu plotki, jakoby istotną część serialu miały stanowić retrospekcje do czasów Wojen klonów.

Zdjęcia do Obi-Wana Kenobiego właśnie trwają, a emisja serialu na Disney+ planowana jest na przyszły rok. O ile plotki się potwierdzą, zadebiutuje on wiosną 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.