Książki i komiksy

Luke i Leia odwiedzają planetę z „Jedi: Fallen Order” w najnowszym komiksie Star Wars

Niebawem pokaźną kolekcję kanonicznych komiksów Star Wars zasili nowy zeszyt od wydawnictwa IDWStar Wars Adventures #7 – w którym to główni bohaterowie sagi Skywalkerów odwiedzą planetę znaną z gry wideo Jedi: Fallen Order.

Oficjalna strona Star Wars opublikowała niedawno zapowiedź oraz kilka stron nadchodzącego komiksu z serii AdventuresThe Princess and the Bog, A Twin Tale, Part I. W ramach zeszytu Leia Organa i Luke Skywalker odwiedzą planetę Bogano w poszukiwaniu miejsca dla nowej bazy Sojuszu Rebeliantów.

Bogano po raz pierwszy mogliśmy odwiedzić w Upadłym zakonie – znajdowała się tam krypta starożytnej rasy Zeffo, a na samą planetę trafił główny bohater produkcji, Cal Kestis, który poszukiwał holokronu Jedi, ukrytego przez mistrza Eno Cordovę.

Bogano z Upadłego zakonu

Jak możemy dowiedzieć się z udostępnionych kart, Leia i Luke napotkają na powierzchni stworzenie znane z gry – smokopodobnego binoga.

Kilka ujawnionych stron z najnowszego komiksu możecie zobaczyć poniżej:

Czy Luke i Leia znajdą na Bogano coś więcej niż binoga? O tym będziemy mogli przekonać się dopiero, gdy ukaże się Star Wars Adventures #7, co ma nastąpić 28 lipca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.