Seriale

[Plotka] Poznaliśmy nazwiska kolejnych specjalistów pracujących przy „The Book of Boba Fett”

Kolejny serial aktorski Star Wars ma zadebiutować na Disney+ już w ciągu nadchodzących kilku miesięcy. W związku z tym nie powinno dziwić, iż w najbliższym czasie otrzymywać będziemy coraz więcej informacji na jego temat. Jakiś czas temu główna gwiazda produkcji zdradziła nazwiska kilkorga reżyserów odpowiedzialnych za The Book of Boba Fett, a dzięki doniesieniom z ostatnich dni teraz możemy poszerzyć ich listę.

The Ronin informuje bowiem, iż jeden z odcinków spin-offu The Mandalorian wyreżyserował Sam Hargrave, dotąd mający na koncie całkiem imponujący od strony realizacyjnej film akcji Extraction (Tyler Rake: Ocalenie), niezliczoną ilość wyczynów kaskaderskich i ich choreografię oraz udział w produkcji 2. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars jako drugi reżyser. Razem z nim wiemy zatem o pięciu osobach odpowiedzialnych za reżyserię epizodów The Book of Boba Fett – są to: Hargrave, Jon Favreau, Robert Rodriguez, Bryce Dallas Howard i Dave Filoni.

American Cinematographer natomiast przekazuje, że do załogi serialu dołączył również inny specjalista, Dean Cundey, który z kolei nie jest reżyserem i w przynajmniej kilku odcinkach The Book of Boba Fett odpowiadać miał za zdjęcia. Jego dorobek w tej dziedzinie obejmuje między innymi współpracę z Johnem Carpenterem (Coś, Halloween, Ucieczka z Nowego Jorku, Mgła, Wielka draka w chińskiej dzielnicy), Robertem Zemeckisem (Kto wrobił Królika Rogera, trylogia Powrót do przyszłości) czy Stevenem Spielbergiem (Park Jurajski, Hook).

The Book of Boba Fett trafi na Disney+ w grudniu tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.