Fanmade

Mena Massoud jako Ezra Bridger – fan prezentuje wizję bohatera w wersji aktorskiej

W ostatnich dniach w sieci ponownie zawrzało, bowiem raz jeszcze dotarły do nas przecieki o obsadzeniu ról Ezry Bridgera i Wielkiego Admirała Thrawna w aktorskim serialu o Ahsoce Tano. Jak ujawniły nieoficjalne źródła, w Ezrę miałby wcielić się Mena Massoud, odgrywający wcześniej między innymi głównego bohatera filmu Aladyn, zaś rola Thrawna miałaby przypaść Larsowi Mikkelsenowi, którego mogliśmy podziwiać chociażby w serialach House of Cards czy Diabelska gra (z kolei prywatnie jest to brat Madsa Mikkelsena, wcielającego się w Galena Erso w ramach spin-offu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie).

Aktorzy rzeczywiście wydają się wręcz perfekcyjnie pasować do swoich domniemanych ról w uniwersum Star Wars. Przecieki tak mocno zadziałały na wyobraźnię fana o nicku Mizuri, że postanowił on wykorzystać swoje umiejętności i stworzył grafikę, na której możemy zobaczyć Menę Massouda ucharakteryzowanego tak, by przypominał Ezrę Bridgera.

Fanowskie dzieło możecie podziwiać poniżej:

Czy któregokolwiek z wymienionych artystów rzeczywiście dane nam będzie zobaczyć na ekranach w ramach gwiezdnowojennych produkcji? Tego póki co nie wiemy, natomiast zawsze warto trzymać się nadziei.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.