Seriale

Ezra Bridger i Admirał Thrawn w swoim własnym serialu na Disney+?

ezra-bridger-thrawn-disney-plus-1.jpg

Jak powszechnie wiadomo, apetyt zwykle rośnie w miarę jedzenia, toteż nikogo nie powinno dziwić, że po widowiskowym finale The Mandalorian społeczność fanów uniwersum Star Wars z niecierpliwością czekała na grudniowy Disney Investor Day, w trakcie którego ogłoszono kolejne tytuły nadchodzących projektów, w tym serialowe spin-offy Ahsoka i Rangers of the New Republic. Już 4 maja, czyli w Dzień Gwiezdnych wojen, na platformie Disney+ zadebiutuje serial animowany The Bad Batch, natomiast w grudniu tego roku będziemy mogli obejrzeć The Book of Boba Fett.

Okazuje się jednak, że nie każdy nowy projekt mógł zostać ogłoszony podczas Disney Investor Day. Podczas niedawnego podcastu Kessel Run Transmissions gospodarz Cory Van Dyke wspomniał, iż nowa seria z udziałem Ezry i Thrawna może być w trakcie produkcji. Cały materiał jest dostępny na YouTube, a wzmianka dotycząca serialu znajduje się pod koniec 45 minuty.

„Upewnijcie się, że wykupicie dostęp do Disney+ dla serialu z Ezrą i Thrawnem, który pojawi się już niedługo.”

https://www.youtube.com/watch?v=QZLN4GIFswg

Doniesienia KRT zbiegają się z niedawnymi plotkami o zatrudnieniu Meny Massouda do roli aktorskiego Ezry Bridgera. Wszyscy do niedawna zakładaliśmy, że aktor pojawiłby się właśnie w ramach Star Wars: Ahsoki, ale wygląda na to, iż rzeczywistość może niebawem zweryfikować te podejrzenia. Mimo że wątków Ezry oraz Thrawna wszyscy spodziewaliśmy się raczej w serii poświęconej Ahsoce, z której postacią mają mocno splecione losy, to własny serial zdecydowanie mógłby być ciekawą odmianą.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.