Seriale

Temuera Morrison ujawnia reżyserów „The Book of Boba Fett”

Kolejny serial aktorski Star Wars ma trafić na Disney+ już za kilka miesięcy. W związku z tym w najbliższym czasie oczywiście docierać będzie do nas coraz więcej informacji na temat nowej produkcji Lucasfilmu (prawdopodobnie stosunkowo niedługo powinniśmy zobaczyć również jej zwiastun). I tak właśnie wczoraj za sprawą głównej gwiazdy projektu poznaliśmy reżyserów odpowiedzialnych za The Book of Boba Fett.

W wywiadzie udzielonym portalowi Express Temuera Morrison zdradził bowiem nazwiska twórców, którzy stanęli za kamerami w czasie realizacji poszczególnych odcinków spin-offu The Mandalorian. Nie mamy oczywiście pewności, że to wszyscy, którzy zajęli się reżyserią nadchodzącego serialu, jednak jako że według wcześniejszych doniesień The Book of Boba Fett miał być projektem krótszym, możliwe, iż czworo reżyserów to już komplet.

„Mamy świetnych reżyserów – Roberta Rodrigueza, [Jona] Favreau, Bryce [Dallas Howard], Dave’a Filoniego.”

Tak bezpośredni udział Roberta Rodrigueza, Dave’a Filoniego i Jona Favreau nie powinien dziwić – wszyscy trzej byli już producentami wykonawczymi serialu. Pewnym zaskoczeniem może być obecność Bryce Dallas Howard, jednak biorąc pod uwagę, iż reżyserowała odcinku w obu dotychczasowych sezonach The Mandalorian, wygląda na to, iż ona również po prostu już na stałe zadomowiła się w Lucasfilmie.

Fani powinni być zadowoleni z takiego stanu rzeczy. Wszyscy wymienieni przez Morrisona twórcy na potrzeby The Mandalorian przygotowali bardzo pozytywnie oceniane odcinki – Jon Favreau (będący zresztą twórcą serialu wyreżyserował epizod otwierający 2. sezon, Dave Filoni debiut Ahsoki w live action, Bryce Dallas Howard aktorski debiut Bo-Katan, zaś Robert Rodriguez pełen akcji powrót Boby Fetta.

The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ w grudniu tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.