Seriale

Rosario Dawson potwierdza casting Ezry oraz Thrawna

Kilka dni temu portal LRM Online opublikował artykuł, w którym donosił, jakoby znaleziono aktorów odpowiedzialnych za aktorskie wersje Ezry Bridgera i Wielkiego Admirała Thrawna, którzy to mają się pojawić w rozrastającym się miniuniwersum serialowym skupionym dookoła The Mandalorian. Casting Meny Massouda oraz Larsa Mikkelsena zdaje się potwierdzać kolejne źródło.

Mowa tutaj o Instagramie Rosario Dawson, która w drugim sezonie Mandalorianina zagrała Ahsokę Tano. Aktorka udostępniła na swoim koncie post z powyższym newsem – czy możemy traktować to jako pewne potwierdzenie? Na pewno nie możemy być w pełni przekonani, ale skoro znajoma po fachu obu aktorów i jedna z kluczowych twarzy projektu Dave’a Filoniego i Jona Favreau zamieszcza takie informacje, to coś musi być na rzeczy. Przypomnijmy, że kilka miesięcy wcześniej w podobny sposób Dawson sugerowała pojawienie się Sabine Wren w poświęconym Ahsoce serialu.

Według plotek sprzed jakiegoś czasu, prace nad Ahsoką mogą zacząć się jeszcze w ciągu tego roku. Rozpoczęcie produkcji mogłoby wiązać się z oficjalnym potwierdzeniem informacji o obsadzie, tak jak miało to miejsce w przypadku Obi-Wana Kenobiego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.