Książki i komiksy

Książkowa adaptacja „Hana Solo” z datą polskiej premiery

Kto by pomyślał, że po kilku latach polscy fani Gwiezdnych wojen w końcu doczekają się premiery książki, której nie było nam dane ujrzeć, gdy do kin trafiał spin-off o przygodach młodego Hana Solo. Wygląda jednak na to, że Wydawnictwo Olesiejuk nie tylko na poważnie wzięło się za przekład nowych powieści z Odległej galaktyki, ale za nadrabianie pokaźnych zaległości, jakie pozostawił po sobie Uroboros.

Na stronie sklepu empik.com pojawiła się karta zawierająca ofertę zakupu książkowej adaptacji Hana SoloStar Wars. Han Solo. Opowieść filmowa. Tytuł autorstwa Mur Lafferty liczy sobie 344 strony i zawierać ma nie tylko sceny znane z filmu, ale też sporo motywów z niewykorzystanych fragmentów scenariusza (jak służbę Hana we flocie Imperium czy więcej detali dotyczących przeszłości Qi’ry).

Książkę można już zamawiać w przedsprzedaży, a premierę przewidziano na 17 września tego roku. Poniżej przyjrzycie się okładce oraz możecie zapoznać się z oficjalnym opisem.

Han Solo. Gwiezdne wojny – opowieść filmowa to nie tylko porywająca adaptacja filmu o tym samym tytule. Mur Lafferty, autorka powieści, rozszerzyła fabułę o sceny z alternatywnych wersji scenariusza. Książka pozwala przyjrzeć się biografii Hana Sola, gdy służył we flocie Imperium, a także dowiedzieć się więcej o przeszłość Qi’ry. Będzie gęsto od zdarzeń, będzie mrocznie i emocjonująco. Po lekturze tej książki inaczej spojrzymy na Hana Solo – nie będzie tym samym przemądrzałym zawadiaką szukającym przygód.”

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.