Książki i komiksy

Wydawnictwo Olesiejuk oficjalnie ogłasza daty premier kolejnych dwóch książek Star Wars

Kilka dni temu informowaliśmy o nadchodzącym polskim wydaniu beletryzacji spin-offu o młodym Hanie Solo. Dziś odpowiedzialne za dostarczanie gwiezdnowojennych pozycji książkowych na polski rynek wydawnictwo Olesiejuk potwierdziło jej datę premiery, przy okazji zapowiadając kolejną nowość.

Han Solo. Opowieść filmowa zadebiutuje 17 września i dokładnie tego samego dnia do sprzedaży w naszym kraju trafi również nowy tytuł rozwijający erę Wielkiej Republiki – W ciemność. Już od dłuższego czasu wiedzieliśmy, iż Olesiejuk planuje wydać ją właśnie w przyszłym miesiącu, ale dopiero teraz poznaliśmy dokładny termin.

Od czasu zmiany wydawcy książek Star Wars w Polsce, fani historii z odległej galaktyki z całą pewnością nie mogą już narzekać na bycie zaniedbywanymi. W niedalekiej przyszłości najpewniej otrzymamy jeszcze więcej zapowiedzi na kolejne miesiące.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.