Seriale

[Plotka] Alex Lawther dołącza do obsady „Star Wars: Andor”

Wygląda na to, iż jeden z powstających projektów aktorskich – Star Wars: Andor – zyskał właśnie kolejnego członka obsady.

Jak donosi portal The Direct, do obsady serialowych przygód Cassiana Andora dołączył Alex Lawther, który ma odegrać rolę wspierającą w ramach gwiezdnowojennej produkcji. Młodego artystę możemy kojarzyć m.in. z głównej roli w produkowanym przez Netflix serialu The End of the F***ing World. Na ten moment nie wiemy, kogo konkretnie zagra Lawther w Star Wars: Andor.

Nie jest to pierwszy nowy aktor, jaki dołączył w ostatnich miesiącach do ekipy Andora. Wcześniej informowaliśmy o zatrudnieniu Roberta Emmsa, znanego z serii Czarnobyl, a także Stellana Skarsgårda (również znanego z serialu Czarnobyl, a w ostatnim czasie z filmu Diuna, gdzie wciela się w Barona Harkonnena).

Co więcej, w ramach produkcji powrócą też aktorzy znani z Łotra 1, w tym Ben Mendelsohn (Orson Krennic), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Genevieve O’Reilly (Mon Mothma), Alistair Petrie (Generał Draven) oraz Jimmy Smits (Bail Organa). W roli głównego bohatera, Cassiana Andora, wystąpi oczywiście Diego Luna. Premiera Star Wars: Andor zaplanowana jest na 2022 rok.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.