Seriale

Reżyser „The Book of Boba Fett” obiecuje, że serial „przekroczy nasze oczekiwania”

Za pasem wrzesień, co oznacza nie tylko, iż lada dzień uczniowie wrócą na zajęcia szkolne, ale również to, że jesteśmy już o kolejny miesiąc bliżej grudniowej premiery The Book of Boba Fett – serialu poświęconego przygodom najsłynniejszego łowcy nagród w galaktyce, który rozgrywa się niedługo po wydarzeniach z 2. sezonu The Mandalorian. Prace nad produkcją są na bardzo zaawansowanym etapie i choć prawdopodobnie trwać będą do ostatnich chwil przed premierą na Disney+, już w tej chwili osoby zaangażowane w powstanie Księgi Boby Fetta mają zapewne całkiem niezły ogląd na to, jak będzie wyglądał ich serial. Swoimi odczuciami na ten temat podzielił się niedawno jeden z reżyserów zaangażowanych w prace nad przygodami Fetta, Robert Rodriguez.

Reżyser jednego z odcinków The Mandalorian oraz części epizodów The Book of Boba Fett udzielił niedawno wywiadu serwisowi Collider. W trakcie rozmowy oznajmił z dużą pewnością siebie, iż nadchodzący serial „przekroczy nasze oczekiwania”.

„Nie mogę teraz opowiedzieć o niczym konkretnym, ale serial wychodzi już w grudniu… Poczekajcie do momentu, aż zobaczycie, co nadchodzi. Widowisko wprawi was w osłupienie. To wszystko, co mogę teraz powiedzieć. I mogę to powtarzać do skutku, bo wiem, że serial przekroczy wasze oczekiwania. Dostarczy emocji z nawiązką. Ludzie będą podekscytowani, kiedy go zobaczą.”

Pewność siebie bez wątpienia przebija się na pierwszy plan w wypowiedzi Rodrigueza, jednak można uznać, że twórca zasłużył sobie swoim dotychczasowym dorobkiem na prawo do tak odważnych stwierdzeń, co dodatkowo potwierdził, gdy dostarczył nam jeden z najbardziej emocjonujących epizodów 2. sezonu Mandalorianina (odc. 6., The Tragedy).

Star Wars: The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ już za nieco ponad 3 miesiące. W roli głównej wystąpi oczywiście Temuera Morrison.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.