Seriale

Koniec „The Mandalorian” bliski? Możliwa zmiana tytułu serialu

Jak wiemy od niedawna, w tym miesiącu w końcu rozpocząć ma się produkcja kolejnego – trzeciego już – sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Do czasu jego premiery wciąż pozostaje wiele czasu, jednak fani już obawiają się perspektywy zakończenia The Mandalorian przez Lucasfilm, szczególnie w świetle ostatnich plotek, według których właśnie 3. sezon miałby być ostatnim.

Doniesienia te dementuje jednak Jordan Maison, choć wskazując, iż nie są kompletnie bezpodstawne. Redaktor naczelny portalu Cinelinx napisał na Twitterze, że według jego informacji serial będzie miał przynajmniej jeszcze 4. sezon (co pokrywa się zresztą z ubiegłoroczną wypowiedzią Giancarlo Esposito na ten temat), natomiast potem rzeczywiście może zostać zakończony – przynajmniej w pewnym sensie.

Mowa jest o przeobrażeniu się The Mandalorian w inny serial, z nowym tytułem, byłoby to oczywiście przejście płynne i narracyjnie naturalne, jednak z technicznego punktu widzenia skutkujące podmienieniem jednego serialu na drugi. Oczywiście takie rozwiązanie bynajmniej nie byłoby jednak złą wiadomością dla fanów, którzy wciąż mogliby śledzić dalsze losy bohaterów i kolejne wątki mandaloriańskiego zakątka świata Gwiezdnych wojen.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.