Seriale

[Plotka] Boba Fett z nowym pancerzem i motywacją w swoim serialu

Nieuchronnie zbliżamy się do premiery The Book of Boba Fett. Zaplanowany na grudzień serial nadal jednak nie doczekał się żadnych materiałów promocyjnych, stąd też z utęsknieniem wyczekujemy choćby najmniejszych plotek. Takich dostarczył portal Star Wars News Net.

Jak donoszą zaufani informatorzy serwisu, Boba Fett doczeka się nowej zbroi! Pancerz ma się wyraźnie różnić od odmalowanej zbroi łowcy nagród znanej z The Mandalorian, zresztą samo malowanie również ma się doczekać odświeżenia i wyglądać znacznie lepiej. Decyzja nie jest specjalnie zaskakująca – Boba prawdopodobnie wystąpi w pełni odnowionej zbroi, na co niespecjalnie miał czas w trakcie fabuły wspomnianego serialu. Niewątpliwie zmiana ta jest także podyktowana czynnikami zewnętrznymi, czyli sprzedażą nowych zabawek i gadżetów, a także wygodnym rozróżnieniem Boby Fetta w różnych okresach czasowych, gdyż z dużą dozą prawdopodobieństwa doczekamy się retrospekcji.

Pancerz to jednak niejedyna nowość – źródła portalu zdradzają, że Boba będzie żądny zemsty na wszystkich, którzy wyrządzili mu w przeszłości krzywdę. Fett będzie poszukiwał też innych łowców nagród, wśród których przypuszczalnie znajdzie się między innymi Bossk. Trudno powiedzieć, jakie konkretnie wydarzenie będzie napędzać klona Jango, ale nie można wykluczyć, że będzie się to wiązało z trwającym obecnie eventem komiksowym War of the Bounty Hunters, w którym Boba gra kluczową rolę.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Księga Boby Fetta zadebiutuje w grudniu na platformie Disney+. Pierwszego zwiastuna powinniśmy doczekać się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.