Seriale

Wiemy, kiedy ruszy produkcja 3. sezonu „The Mandalorian”! Carl Weathers znów reżyserem

Termin rozpoczęcia zdjęć do kolejnego sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars od dłuższego czasu pozostawał kwestią zagadkową. Różne źródła podawały różne informacje, a koniec końców najbardziej precyzyjnej odpowiedzi udzielił Giancarlo Esposito, twierdząc, iż The Mandalorian kręcony będzie… „niedługo”. Teraz jednak nareszcie dotarły do nas konkretniejsze informacje.

Carl Weathers, który w serialu wciela się w Greefa Kargę, w czasie wizyty na Steel City Con 2021 ujawnił bowiem, że zdjęcia rozpoczną się we wrześniu. Oczywiście przestrzeń trzydziestu dni to wciąż dość dużo czasu i brakuje nam szczegółów pozwalających określić, czy chodzić może o początek, środek czy też koniec miesiąca, ale jak na standardy informacji na temat 3. sezonu Mandalorianina to i tak szalenie dokładne określenie terminu rozpoczęcia produkcji. Artysta oznajmił również, iż znów będzie służył nie tylko jako odtwórca roli drugoplanowego bohatera serialu, ale też jako reżyser przynajmniej jednego epizodu.

„Teraz będziemy zaczynać nowy sezon The Mandalorian w przyszłym miesiącu. Ponownie mam szansę być i przed kamerą, i reżyserować. Tak że mam nadzieję, że będziecie go oczekiwać, oglądać i wspierać.”

Koniec końców potwierdziły się zatem informacje, według których Lucasfilm czekał z realizacją The Mandalorian na zakończenie produkcji Obi-Wana Kenobiego, która – o ile wiemy – właśnie dobiega końca. Różnica między rzeczywistością a pierwotnymi doniesieniami polega na tym, że serial o bohaterze Ewana McGregora został ukończony w standardowym czasie, a ponadto póki co Pedro Pascal nie weźmie udziału w zdjęciach do 3. sezonu.

Mając na uwadze rozpoczęcie produkcji we wrześniu, 3. seria Mandalorianina prawdopodobnie będzie gotowa do dystrybucji pod koniec przyszłego roku. Wygląda na to, że kolejny rozdział historii Dina Djarina znów zobaczymy jesienią, tak jak pierwsze dwa sezony, choć tym razem po dwuletniej przerwie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.