Seriale

[Plotka] Bossk pojawi się w spin-offie o Bobie Fetcie

Od ponad pół roku wiemy, jakich seriali i filmów z uniwersum Star Wars możemy wypatrywać w najbliższych latach. Jeden z nich, Parszywa zgraja, zdążył już w międzyczasie zadebiutować na Disney+, lecz pośród zapowiedzianych tytułów znalazło się kilka spin-offów uwielbianego przez widzów Mandalorianina, na które wielu fanów z pewnością czeka. Choć wedle ostatnich doniesień prace nad jednym z nich – Rangers of the New Republiczostały wstrzymane, to nadal bez większych zakłóceń powstaje The Book of Boba Fett. Jak sama nazwa wskazuje, produkcja skupi się na postaci słynnego łowcy nagród, najprawdopodobniej rozwijając wątek jego walki o władzę w światku przestępczym. Jeśli natomiast wierzyć najnowszym plotkom, w serii spotkamy jeszcze jedną znajomą twarz.

Jak podaje LRM Online – serwis znany z ujawniania przecieków z wielu produkcji osadzonych w uniwersum Star Wars – Bossk, trandoshanin po raz pierwszy pojawiający się w Imperium kontratakuje, odegra jakąś rolę w Księdze Boby Fetta.

Gadzi łowca występował już w kilku gwiezdnowojennych projektach od czasu debiutu w ramach Oryginalnej Trylogii, w tym w animacjach Wojny klonów i Rebelianci. Ale to właśnie w The Clone Wars ukazana jest wspólna historia Bosska i Fetta.

Po śmierci ojca Boby, Jango Fetta, Bossk i inni łowcy nagród pełnili rolę mentorów dla młodego klona, zaś sam Bossk dołączył później do syndykatu pod przywództwem Boby, znanego jako Krayt’s Claw. Jak pokazano w Epizodzie V, wiele lat później obaj rywalizowali ze sobą w tropieniu Hana Solo na zlecenie Imperium.

Już kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze plotki na temat możliwej obecności znanych łowców nagród w serialu o Fetcie. Pośród nich wymieniony był Cad Bane i wspomniany już Bossk. Biorąc jednak pod uwagę wspólną historię Boby i trandoshanina, to właśnie występ tego drugiego w serialowym spin-offie wydaje się najbardziej prawdopodobny… Zakładając oczywiście, że opisane plotki są prawdziwe, czego nigdy nie można być do końca pewnym.

Book of Boba Fett zadebiutuje pod koniec tego roku na platformie Disney+. W tytułowego bohatera wcieli się oczywiście Temuera Morrison. Niedługo później, na początku 2022 roku, mamy doczekać się premiery 3. sezonu The Mandalorian.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.