Seriale

„Obi-Wan Kenobi” bliski ukończenia? Czworo aktorów zakończyło zdjęcia

Wygląda na to, że po kilku miesiącach produkcji zdjęcia do Obi-Wana Kenobiego mogą powoli dobiegać końca. W ostatnim czasie plan jednego z nadchodzących seriali aktorskich Star Wars opuściło bowiem aż czworo aktorów.

Jak donosi Bespin Bulletin, swój wkład w serię o brodatym mistrzu Jedi mają już za sobą Rupert Friend, Indira Varma, Sung Kang oraz O’Shea Jackson Jr., a możliwe, że niedawno zdjęcia zakończyła również Simone Kessell. Oczywiście wszyscy wymienieni aktorzy są drugoplanowymi członkami obsady, nie głównymi gwiazdami, jednak nawet uwzględniając ten fakt można bezpiecznie założyć, iż produkcja Obi-Wana Kenobiego zbliża się ku końcowi.

Serial, podobnie jak wszystkie inne, dystrybuowany będzie za pośrednictwem platformy streamingowej Disney+. Prawdopodobnie trafi na nią w drugiej połowie przyszłego roku, co oznaczałoby, że byłby już legalnie dostępny w Polsce – dopiero co zapowiedziano, iż usługa wystartuje u nas latem 2022.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.