Seriale

Znamy okres zdjęciowy 3. sezonu „The Mandalorian” – premiera pod koniec 2022?

Premiera 3. sezonu The Mandalorian jest zaskakująco gorącym tematem w świecie Gwiezdnych wojen, mimo że nadal nie ruszyły zdjęcia, a poprzedzający kolejny sezon spin-off The Book of Boba Fett nawet nie zaczął być promowany. Okres wyczekiwania na jakiekolwiek informacje wydaje się jednak dobiegać końca wraz z najnowszymi doniesieniami.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że zdjęcia rozpoczną się we wrześniu. Zaufany portal Bespin Bulletin właśnie opublikował bardziej aktualne daty, które potwierdziła osoba blisko związana z produkcją serialu. Według jego doniesień, praca na planie wystartuje 20 września i potrwa do 23 marca przyszłego roku. Wśród lokacji, w których kręcony będzie serial, wymienione są Manhattan Beach Studios czy niezidentyfikowana stacja kolejowa.

Co zaskakujące, takie informacje mogą nam pomóc określić orientacyjną datę premiery 3. sezonu, gdyż do tej pory oba sezony oraz wspomniana Księga Boby Fetta debiutowały (lub zadebiutują) 13 miesięcy od rozpoczęcia zdjęć. To by oznaczało, że kolejnych przygód Din Djarina powinniśmy wyczekiwać najprędzej w październiku 2022 roku, kiedy Disney+ będzie już dostępny w Polsce. Niewykluczone, że serial pojawi się nieco później w związku z utrudnioną pracą wynikającą z trwającej wciąż pandemii koronawirusa. Prawdopodobnie to z jej powodu wydłużony jest sam czas trwania zdjęć wynoszący 6 miesięcy, podczas gdy poprzednie sezony zamykały się w 4 miesiącach.

Podobne posty

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.