Seriale

Czas trwania odcinków „Star Wars: Visions” ujawniony. Pierwsze opinie poznamy w przyszłym tygodniu

Dokładnie za dziesięć dni na Disney+ trafi kolejny serial Star Wars. Podobnie jak Wojny klonów czy The Bad Batch będzie to projekt animowany, choć realizujący znacząco różne założenia narracyjne i stylistyczne – Visions to bowiem 9-odcinkowa antologia anime.

W przeciwieństwie do poprzednich tytułów, w tym przypadku wszystkie epizody zostaną udostępnione na platformie streamingowej tego samego dnia. W związku z tym spodziewaliśmy się oczywiście znacznie krótszych form i jak poinformował dziennikarz Adam Frazier, dokładnie tak jest. Odcinki Star Wars: Visions trwają od 13 do 22 minut, a czas trwania całego serialu zamyka się w około 150 minutach.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, kiedy możemy spodziewać się pierwszych opinii na temat Visions. Embargo na publikowanie reakcji w mediach społecznościowych zejdzie 17 września, a więc w najbliższy piątek, podczas gdy pełne recenzje nowego tytułu pojawią się 21 września – dzień przed premierą na Disney+.

Star Wars: Visions zadebiutuje 22 września. Cały serial zrealizowany został we wspólnej konwencji anime, jednak stylistyka poszczególnych odcinków i tak będzie bardzo zróżnicowana – za produkcję odpowiadało aż siedem różnych studiów. Poniżej obejrzeć możecie zwiastun eksperymentalnego projektu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.