Gry

Pierwsze szczegóły gry Star Wars od Quantic Dream! Produkcja trwa od dłuższego czasu?

W miniony weekend dotarła do nas interesująca informacja na temat kolejnej gry Star Wars, mającej być w przygotowaniach, za której powstanie odpowiada Quantic Dream – studio posiadające w swoim portfolio tytuły pokroju Heavy Rain, Beyond: Two Souls i Detroit: Become Human. Dziś możemy poznać więcej szczegółów dotyczących nowego projektu.

Zacząć warto od sytuacji z mediów społecznościowych, gdzie z oficjalnego profilu Quantic Dream polubiony został tweet przekazujący doniesienia na temat gry. Oczywiście osoby prowadzące konta firm w mediach społecznościowych bardzo często dowiadują się o wszystkim jako ostatnie i podobne reakcje mogą być niekiedy błądzeniem po omacku, jednak w tym przypadku godny uwagi jest fakt, iż po jakimś czasie polubienie wycofano, co sugeruje interwencję z góry. To natomiast może już stanowić niejasne potwierdzenie, iż coś jest na rzeczy, ale studio nie zamierza jeszcze niczego oficjalnie ogłaszać.

Na tym nie koniec: za pośrednictwem portalu DualShockers Tom Henderson kontynuuje przekazywanie wiadomości o jednej z następnych gier Star Wars. Jak informuje, według źródeł prace nad projektem mogą trwać aż od 18 miesięcy, czyli półtora roku. Produkcja jednak najpewniej ruszyła pełną parą dopiero przed kilkoma miesiącami.

Rewelacje te potwierdza Kotaku, dokładając jeszcze garść szczegółów dotyczących już charakteru samej gry. Star Wars od Quantic Dream ma podobno nie być typową dla studia rozgrywką opartą na quick time events, a zawierać bardziej tradycyjną akcję, a być może również otwarty świat czy nawet tryb multiplayer.

Jak na razie nie wiemy, o jakich postaciach opowiadać mogłaby gra i w jakim okresie choćby w przybliżeniu miałaby być osadzona. Swego czasu chodziły słuchy, jakoby w planach miały być projekty oparte o The Mandalorian czy erę Wielkiej Republiki, tak że to mogą być potencjalne opcje. Oczywiście będziemy Was informować o wszystkich kolejnych doniesieniach w tej kwestii.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.