Książki i komiksy

Znamy kolejne zapowiedzi komiksowe wydawnictwa Egmont

Tegoroczna ofensywa wydawnictwa Egmont to z pewnością gratka dla polskich fanów rysowanych opowieści z ddległej galaktyki, którzy mogą zapoznawać się z nowymi komiksami kilka miesięcy po oficjalnej premierze. Wraz z dzisiejszą premierą nowego tomu Star Wars Komiks poznaliśmy dalsze plany, które z pewnością powinny ucieszyć wielu fanów.

W tradycyjnym liście do czytelników redaktor naczelny SWK Jacek Drewnowski zdradził, co nas czeka w nadchodzących miesiącach. Oprócz zapowiedzianych wcześniej komiksów, w tym roku doczekamy się pierwszego tomu serii Wielka Republika od wydawnictwa Marvel! Zbiorcze wydanie 5 zeszytów autorstwa Cavana Scotta i zilustrowanych przez Ario Anindito ukaże się w grudniu, dokładna data nie jest jeszcze znana. Z kolei w styczniu przyszłego roku na sklepowe półki trafi pierwszy tom nowej serii Doctor Aphra, wydawanej oryginalnie od 2020 roku.

Zawiedzeni nie powinni być czytelnicy Star Wars Komiks i nadal wydawanej serii Star Wars z 2015 roku, która oficjalnie zostanie dokończona. Dwa arki wieńczące opowieść trafią do sprzedaży w przyszłym roku, lecz nie jest jasne, czy będzie to jeden grubszy tom, czy też dwa cieńsze. Pierwszy (lub jedyny z nich) ukaże się w sprzedaży 8 lutego 2022 roku. Nieznana jest z kolei przyszłość Doktor Aphry z 2016 roku, której wydawanie Egmont zakończył na 13. zeszycie spośród 40.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.