Seriale

Zwiastun „The Book of Boba Fett” – mamy datę debiutu zapowiedzi

Jeśli od czasu finałowego odcinka 2. sezonu The Mandalorian, w ramach którego zapowiedziano powstanie spin-offu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars poświęconego postaci Boby Fetta, zdążyliście zapomnieć o zbliżającym się wielkimi krokami projekcie… trudno się dziwić. Jak dotąd Disney nie promował bowiem Księgi Boby Fetta w jakikolwiek sposób, mimo że premiera zaplanowana jest na grudzień tego roku.

I wygląda na to, że jak na razie stan rzeczy się nie zmieni. Otrzymaliśmy informację, iż 12 listopada, na kiedy wyznaczono tak zwany Disney+ Day, na pewno pojawi się zapowiedź nadchodzącego serialu. Jest to bardzo późna data, bo wyprzedzająca planowany debiut pierwszego odcinka o około miesiąc, maksymalnie półtora.

Nie można wykluczyć, że jakiś zwiastun The Book of Boba Fett zostanie ujawniony już wcześniej – w końcu miałoby sens promowanie swojej produkcji – jednak biorąc pod uwagę, jak niespieszna do tej pory jest kampania marketingowa nowego tytułu, być może warto założyć, iż dopiero 12 listopada zobaczymy jego pełną zapowiedź.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.