Seriale

Pierwszy teaser serialu o Obi-Wanie już niedługo?

Wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się, iż 12 listopada Disney zaprezentuje special look – czyli właścwie zwiastun – The Book of Boba Fett, zbliżającego się serialu aktorskiego będącego spin-offem The Mandalorian. Niewykluczone jednak, iż zobaczymy również zapowiedzi innych projektów Star Wars zmierzających na Disney+.

Na Disney+ Day (wyznaczonym na drugą rocznicę uruchomienia usługi) zapowiadany jest bowiem bardzo ogólnie nazwany Star Wars Special Look, a więc mogący koniec końców obejmować nie tylko Księgę Boby Fetta.

A jak wiemy, w niedalekiej przyszłości czekają nas premiery jeszcze przynajmniej dwóch seriali aktorskich osadzonych w świecie Star Wars, które niedawno zakończyły produkcję. Pierwszy to prequel Rogue One, poświęcony postaci Cassiana Andor, do którego zdjęcia ukończono pod koniec ubiegłego miesiąca. Lucasfilm prawdopodobnie planuje premierę na pierwszą połowę przyszłego roku. Nieco później natomiast, bo właściwie dopiero co, produkcję zakończył również Obi-Wan Kenobi z Ewanem McGregorem w roli głównej.

Może wydawać się to nieprawdopodobne, biorąc pod uwagę jak niedawno zakończyły się zdjęcia do obu produkcji oraz jak leniwie ostatnimi czasy Disney promuje swoje nadchodzące tytuły. Warto jednak pamiętać, iż dzięki wykorzystaniu The Volume, realizacja nowych projektów jest uproszczona i dużą część efektów specjalnych uzyskuje się już na planie, w trakcie kręcenia materiału. Wobec tego możliwe, że do 12 listopada Lucasfilm jak najbardziej może już przygotować może nie pełnoprawne zwiastuny, ale przynajmniej krótkie teasery. Co więcej, warto pamiętać, iż mowa o Disney+ Day, a więc wydarzeniu mającym na celu przede wszystkim zapewnienie jak największego rozgłosu platformie streamingowej, czemu ujawnienie pierwszych spojrzeń na przyszłe projekty – szczególnie tak oczekiwane jak serial o Obi-Wanie – może jedynie pomóc.

Oczywiście na ten moment to tylko przypuszczenia, jednak chyba niepozbawione pewnych solidnych podstaw. Wszystkie dalsze informacje będziemy oczywiście przekazywać jak najszybciej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.