Seriale

Materiał o dziedzictwie Boby Fetta zadebiutuje w listopadzie

Wygląda na to, że listopad będzie ważnym miesiącem dla fanów Star Wars, bowiem czekają nas wówczas dwa wydarzenia, które mają nam przynieść pierwsze materiały z nadchodzących gwiezdnowojennych produkcji. Jak ogłosiła ostatnio wytwórnia Disney, z całą pewnością możemy spodziewać się początku kampanii promocyjnej Księgi Boby Fetta.

12 listopada wystartuje Disney+ Day, podczas którego zobaczymy wiele ciekawych zapowiedzi produkcji, zmierzających na platformę streamingową. Zadebiutuje wtedy m.in. materiał specjalny o początkach i dziedzictwie legendarnego łowcy nagród, Boby Fetta. Tym samym można uznać, że właśnie wtedy oficjalnie wystartuje kampania promocyjna The Book of Boba Fett, mającego rozpocząć swoją emisję w grudniu.

Wcześniej informowaliśmy Was, że w podanym wyżej terminie może ukazać się pierwszy zwiastun serii o Fetcie, lecz z całą pewnością nie będzie to tego typu materiał. Nadal jednak istnieje duża doza prawdopodobieństwa, iż zobaczymy jakieś fragmenty produkcji.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że połowa listopada to dość późny moment na rozpoczęcie promocji wyczekiwanego serialu, jednak w ostatnich latach ta nowa strategia marketingowa stała się w zasadzie normą i podobny zabieg zastosowany został chociażby przy 2. sezonie The Mandalorian.

Z zainteresowaniem powinniśmy wyczekiwać też innych dni, a konkretnie przedziału od 19 do 21 listopada. Wtedy odbędzie się Destination D23, czyli kolejne wydarzenie poświęcone markom Disneya. Plotki głoszą, że w tym przedziale czasowym doczekamy się zwiastunów bądź teaserów Obi-Wana Kenobiego i Andora.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.