Seriale

Ludwig Göransson skomponuje muzykę do „The Book of Boba Fett”

Już w grudniu na Disney+ trafić ma nowy serial aktorski Star Wars – spin-off The Mandalorian poświęcony postaci Boby Fetta. Główny bohater i ewentualne postaci drugoplanowe The Book of Boba Fett nie będą jednak jedynym elementem łączącym dwa projekty.

Już wcześniej dzięki Temuerze Morrisonowi dowiedzieliśmy się, iż nad Księgą Boby Fetta pracować będzie przynajmniej czworo reżyserów zaangażowanych wcześniej w produkcję The Mandalorian: Jon Favreau, Robert Rodriguez, Bryce Dallas Howard oraz Dave Filoni. Ale jak się okazuje, do załogi kolejnego serialu przeszedł również inny wyrazisty twórca, którego praca nad Mandalorianinem zachwyciła sporą część fanów Gwiezdnych wojen.

Jak bowiem informuje Film Music Reporter, w The Book of Boba Fett ponownie usłyszymy kompozycje Ludwiga Göranssona. Muzyk odpowiadał za ścieżki dźwiękowe obu dotychczasowych sezonów The Mandalorian i otrzymał za nie dwie nagrody Emmy. Według doniesień, nagrania soundtracku do nadchodzącego serialu już się rozpoczęły i trwają od kilku tygodni.

Spin-off pierwszego serialu aktorskiego osadzonego w odległej galaktyce zadebiutować ma już w grudniu. Zwiastun zadebiutować ma na pewno 12 listopada, ale nie można też wykluczyć, iż Lucasfilm zdecyduje się mimo wszystko nie rozpoczynać kampanii promocyjnej aż tak późno i jakieś materiały trafią do sieci wcześniej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.