Seriale

Znamy tytuł dokumentu o Bobie Fetcie, ujawniono pierwsze ujęcia z produkcji

Od miesiąca wiemy, że 12 listopada (w ramach tak zwanego Disney+ Day) doczekamy się pełnej zapowiedzi serialu The Book of Boba Fett. Nie są to jednak jedyne niespodzianki, jakie przygotowano dla fanów najpopularniejszego łowcy nagród z Odległej galaktyki.

Jak ogłoszono pod koniec września, tego samego dnia na platformie amerykańskiego giganta pojawi się także film dokumentalny, a teraz poznaliśmy jego tytuł – Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett. Jego krótki opis przeczytacie poniżej:

„Materiał specjalny opowiadający o pochodzeniu i dziedzictwie legendarnego łowcy nagród ze świata Star Wars – Boby Fetta.”

Nieznane są dalsze szczegóły, włącznie z metrażem projektu. Bazując na zdjęciach udostępnionych w materiale promocyjnym platformy Disney+, który możecie zobaczyć poniżej, przyjdzie nam poznać kulisy pojawienia się Boby w Oryginalnej Trylogii, przypuszczalnie także w Prequelach i The Mandalorian. Niewykluczone, że poznamy też historię jego licznych nieaktorskich interpretacji z animacji, komiksów czy gier wideo. Ważnym elementem z pewnością będzie wpływ postaci Boby Fetta na fanów i jego niesłabnąca popularność.

Ujęcia z dokumentu:

Przypomnijmy, że The Book of Boba Fett zadebiutuje na platformie Disney+ 29 grudnia tego roku. Przed wspomnianą zapowiedzią, mającą mieć miejsce 12 listopada, możemy spodziewać się skromnego startu kampanii promocyjnej serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.