Seriale

Mena Massoud odnosi się do plotek o castingu do roli Ezry Bridgera

Po aktorskich debiutach Bo-Katan Kryze i Ahsoki Tano – bohaterek kojarzonych do niedawna wyłącznie z gwiezdnowojennymi animacjami – protagonista Rebeliantów, Ezra Bridger, jest obecnie jedną z najchętniej wskazywanych przez fanów postaci, jakie mogłyby pojawić się w nadchodzących projektach live action ze świata Star Wars. Popularność ucznia Kanana Jarrusa doprowadziła ostatecznie do pojawienia się plotek, wedle których Lucasfilm wybrał już aktora, mającego wcielić się w Jedi z Lothala, a jest nim odtwórca głównej roli w filmie Aladyn, Mena Massoud.

Sam aktor nie pozostał bierny na coraz częstsze wzmianki o nim w kontekście potencjalnego debiutu w uniwersum Gwiezdnych wojen i swego czasu opublikował instagramowy post, sugerujący, że w przeciekach kryje się ziarno prawdy. Massoud został zapytany o tę sytuację w niedawnym wywiadzie dla Screen Rant, na co odpowiedział w dość enigmatyczny, ale i dający nadzieję sposób.

„Po prostu manifestuję swój punkt widzenia, próbuję różnych rzeczy. Niewiele więcej mogę powiedzieć na ten temat, ale słyszałem pogłoski, że ta rola się zbliża i staje się rzeczywistością. Po prostu chciałem wrzucić moje imię do obiegu i… tak, to tylko część pokazywania tego, czego bym chciał.”

Odtwórca Aladyna kontynuował swoją wypowiedź, opisując, jak era mediów społecznościowych różni się od przeszłości, co ułatwia aktorom zdobywanie ról. Mając na uwadze wspomnianą rolę w Star Wars, Massoud dodał, że granie Ezry „byłoby spełnieniem marzeń”.

„Myślę, że żyjemy teraz w czasach zupełnie innych niż Hollywood w latach 70., 80., 90., gdzie nie było mediów społecznościowych. Możemy wyrażać siebie dzięki mediom społecznościowym. Więc tak, po prostu chciałem to opublikować. Myślę… że [ta rola] byłaby spełnieniem marzeń.”

Jeśli plotki o pojawieniu się aktorskiej wersji Ezry okażą się prawdą, bohatera Rebeliantów najprawdopodobniej spotkamy w nadchodzącym serialu o Ahsoce Tano, bowiem historia Togrutanki ma poniekąd łączyć się z finałem animacji o Załodze Ducha – jak wiemy z The Mandalorian, była Jedi poszukuje Wielkiego Admirała Thrawna, który zniknął wraz z Ezrą podczas ich ostatecznego starcia.

Czas pokaże, czy Mena Massoud rzeczywiście wystąpi jako Ezra Bridger – byłaby to z pewnością interesująca rola, biorąc pod uwagę jego doświadczenie w wysokobudżetowych produkcjach oraz fizyczne podobieństwo do animowanego Jedi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.