Seriale

Wyciekły pierwsze zdjęcia z planu 3. sezonu „The Mandalorian”!

Pierwszy serial aktorski Star Wars, czyli The Mandalorian, znany jest między innymi z wykorzystywania w ogromnym stopniu wirtualnych planów zdjęciowych. Bynajmniej nie oznacza to jednak, iż Lucasfilm realizuje projekt wyłącznie w małej, zamkniętej przestrzeni.

W obu dotychczasowych sezonach wykorzystywano również klasycznie budowane plany czy nawet kręcono odcinki w realnych lokacjach (co w przypadku odcinka The Tragedy zakończyło się nawet udziałem helikoptera w jednym z ujęć). Przy 3. sezonie do czynienia mamy z podobną sytuacją i choć spora część materiału powstanie w The Volume, załoga i tak opuszcza studio.

Dzięki temu zobaczyć możemy już pierwsze nieoficjalne zdjęcia ukazujące kulisy produkcji. Oczywiście jak zawsze w przypadku podobnych materiałów, jakość fotografii nie zwala z nóg, a widocznym na nich obiektom trudno lepiej się przyjrzeć, nadać im jakiś kontekst i dokładniej określić, czym mogą być. Trzy zdjęcia opublikowane przez Making Star Wars zobaczyć możecie poniżej.

Emisja The Mandalorian zostanie wznowiona prawdopodobnie pod koniec przyszłego roku. Do tego czasu na Disney+ trafią jednak jeszcze trzy inne seriale aktorskie osadzone w świecie Gwiezdnych wojenThe Book of Boba Fett, Obi-Wan Kenobi oraz Andor – tak że długi czas oczekiwania nie powinien wykończyć fanów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.