Gry

Lucasfilm może ujawnić nową grę Star Wars już w grudniu

Wydawać by się mogło, że po gorącej zapowiedzi remake’u Knights of the Old Republic w tym roku na fanów nie czeka już żadna ciekawa informacja dotycząca gier z uniwersum Star Wars. Jeśli jednak wierzyć najnowszym przesłankom, Lucasfilm może trzymać w zanadrzu coś jeszcze.

Na oficjalnej stronie starwars.com ruszyła właśnie akcja Bring Home the Bounty, w ramach której co wtorek (aż do końca grudnia) ujawniane będą nowe produkty sygnowane logiem Gwiezdnych wojen. Na opublikowanej infografice widnieje pozycja, która powinna wzbudzić zainteresowanie graczy, bowiem, sugerując się zawartą tam symboliką, 14 grudnia powinniśmy doczekać się ujawnienia nowej gry wideo.

Symbol pada od konsoli wydaje się być dość sugestywny

Nie sposób w tej chwili odgadnąć, o jaki tytuł może chodzić, ale biorąc pod uwagę, że cała akcja ma na celu promowanie wyłącznie nieujawnianych dotąd produktów, raczej nie chodzi o materiały promocyjne żadnego z zapowiedzianych już tytułów (jak KotOR Remake czy Star Wars: Hunters), a najpewniej o zupełnie nową grę.

Będzie to oczywiście czysty strzał z mojej strony, ale być może w końcu doczekamy się oficjalnej zapowiedzi 2. części Jedi: Fallen Order, o której plotki krążą w Internecie od wielu miesięcy – w listopadzie miną 2 lata (!) od premiery części 1., zatem końcówka tego roku wydaje się idealnym momentem na zapowiedź kontynuacji przygód Cala Kestisa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.