Seriale

Sasha Banks twierdzi, że nie powróci w 3. sezonie „The Mandalorian”

Choć debiutu 3. sezonu The Mandalorian doczekamy się najszybciej dopiero pod koniec przyszłego roku, to prace nad serialem trwają już w najlepsze i wygląda na to, że nie zatrzymało ich nawet widmo strajków pracowników produkcji filmowych i telewizyjnych, którzy najwyraźniej doszli do porozumienia ze swoimi pracodawcami. Nie mamy jednak dobrych wieści, jeśli liczyliście na ponowne spotkanie bohaterki granej przez Sashę Banks.

Koska Reeves, w którą wcieliła się gwiazda WWE, była jedną z towarzyszek Bo-Katan Kryze w 2. sezonie przygód Dina Djarina. Mimo odegrania dość pobocznej roli, Mandalorianka zyskała sympatię pewnej części widzów, nic więc dziwnego, że w końcu skierowano do niej pytanie dotyczące jej ewentualnego powrotu na plan serialowych Gwiezdnych wojen.

Odpowiedź niestety nie zadowoli fanów Sashy, bowiem zdradziła, że nie ma planów na powrót jej postaci w ramach 3. sezonu The Mandalorian. Kiedy zapytano ją o tę kwestię w wywiadzie dla Bleacher Report, odparła:

„Przede wszystkim dziękuję za próbę podniesienia tego tematu, ale nie wystąpię w następnym sezonie… Pojawienie się w The Mandalorian i Gwiezdnych wojnach było niesamowite. Przyjęcie przez fanów spoza WWE było najlepszym uczuciem wszechczasów. Odbiór tego serialu był wręcz przytłaczający. Czułam się, jakbym była w Odległej galaktyce. Jakbym znalazła się na innej planecie.”

Oczywiście w takich sytuacjach należy brać pod uwagę, że słowa nie zawsze muszą iść w parze z faktami, a Sasha mimo wszystko wciąż ma szansę pojawić się w serialu – w tym momencie może po prostu obowiązywać ją klauzula poufności, która jest standardem w przypadku umów z aktorami występującymi w produkcjach koncernów pokroju Disneya.

3. sezon The Mandalorian zadebiutuje najprawdopodobniej pod koniec przyszłego roku na platformie Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.