Seriale

[Spoilery] Wyciekł opis epickiej sceny z 3. sezonu „The Mandalorian”

Nie ma wątpliwości, że wydarzenia przedstawione w ramach 1. i 2. sezonu The Mandalorian stanowiły podwaliny pod jeszcze większe i ważniejsze motywy, jakie najprawdopodobniej dane nam będzie poznać w ramach powstającego 3. sezonu serialu. Najnowszy przeciek dotyczący pewnej sceny zdaje się to jedynie potwierdzać.

Niezawodny portal Making Star Wars zyskał informacje o epickiej scenie z 3. sezonu The Mandalorian. Zanim jednak przejdziemy do opisu, ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami. Jeśli jesteście wrażliwi na jakiekolwiek informacje o serialu przed jego premierą, jest to ostatni moment, aby przerwać czytanie.

Omawiana sekwencja obejmuje pojawienie się na ekranie aż 75 Mandalorian (!).

„Obecnie ekipa Star Wars: The Mandalorian przygotowuje się do nakręcenia sekwencji do trzeciego sezonu serialu. Poszukiwani są aktorzy do jej odegrania oraz obmyślane są kreatywne sposoby na wykorzystanie fanowskich kostiumów, tak, aby pojawiło się około 75 różnych mandaloriańskich zbroi. Najprawdopodobniej w rolach obsadzani będą lokalni aktorzy, podczas gdy w tle wystąpią fani w swoich kostiumach.

Wygląda na to, że ścieżka Boby Fetta i Dina Djarina jest jedną z wielu, jakie Mandalorianie obrali po tym, jak Palpatine zniszczył galaktykę, w tym Mandalorę. Ciekawostką jest to, że te wśród tych 75 Mandalorian nastąpią zamiany elementów zbroi, aby stworzyć jeszcze więcej wariantów widocznych na ekranie, w efekcie czego zobaczymy wiele kolorowych kombinacji.

To jednak nie wszystko, bowiem wygląda na to, że Mandalorianie z omawianej sceny pojawią się w odpowiedzi na… wezwanie Dina Djarina.

„Chociaż szczegóły wciąż są raczej skąpe, wydaje się, że Mandalorianie z całej galaktyki odpowiadają na wezwanie o pomoc, które wysyła Din Djarin. Legenda Dina Djarina rozrasta się, gdy pogłoski o powrocie prawdziwego Mandalora rozchodzą się po całej galaktyce. Kiedy Din w końcu wystosowuje wezwanie o pomoc, odpowiada na nie więcej Mandalorian, niż można sobie wyobrazić.

Jestem też prawie pewien, że widziałem kilka kawałków czerwonej zbroi Mandalorian Maula z Wojen klonów. To z kolei sugeruje, że będzie to jednoczący moment dla Mandalory, w którym przeszłość zejdzie na dalszy plan, a Mandalorianie będą spoglądali ku przyszłości i prawdopodobnie kopią dużo tyłków. Było też kilka symboli klanów, które rozpoznałem, a niektórych nigdy wcześniej nie widziałem.”

Jeśli doniesienia MSW się potwierdzą, zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko. 3. sezon Mandalorianina zadebiutuje najprawdopodobniej pod koniec przyszłego roku na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.