Seriale

[Plotka] Znamy liczbę odcinków 1. sezonu „The Book of Boba Fett”

Zaledwie parę godzin temu w Sieci wylądował pierwszy trailer wyczekiwanego serialu o najsłynniejszym łowcy nagród, a już pojawiają się pierwsze przecieki dotyczące szczegółów projektu. Najnowsze doniesienia ujawniają ilości odcinków w 1. sezonie The Book of Boba Fett.

Informacje pochodzą od redaktora naczelnego portalu Cinelinx, Jordana Maisona, który wcześniej dowiedział się od swoich źródeł, iż właśnie dziś zadebiutuje zwiastun Księgi Boby Fetta. Te same osoby zdradziły mu, iż zaplanowanych jest 9 odcinków w ramach nadchodzącego sezonu produkcji.

„Jeśli będzie to dla kogoś pomocne, słyszałem (od tych samych osób, które powiedziały mi o dzisiejszym zwiastunie), że The Book of Boba Fett będzie składał się z 9 odcinków.”

Choć sami wspominamy o 1. sezonie serialu, tak naprawdę nie wiadomo, czy The Book of Boba Fett w ogóle jest planowany jako seria z podziałem na sezony. Nie można wykluczyć, że ujawnione przez Maisona 9 odcinków będzie stanowić hermetyczną historię, podobnie jak ma to być w przypadku Obi-Wana Kenobiego.

Księga Boby Fetta zadebiutuje 29 grudnia na platformie Disney+. Odcinki udostępniane będą w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.