Seriale

„Księga Boby Fetta” – obejrzyjcie zwiastun z polskim dubbingiem

Wczoraj do sieci w końcu trafiła pierwsza zapowiedź najbliższego serialu aktorskiego Star Wars. Od premiery The Book of Boba Fett na tym etapie dzielą nas niecałe dwa miesiące, tak że był to już najwyższy czas na rozpoczęcie kampanii marketingowej. W Polsce oczywiście oficjalnymi ścieżkami dystrybucji nadchodzącego projektu nie obejrzymy, jednak jest on promowany również w naszym języku.

Disney+ ma bowiem wystartować w Polsce dopiero w drugiej połowie przyszłego roku. Ale od samego początku przynajmniej część treści otrzymywała polskie wersje językowe i między innymi The Mandalorian oferował opcję polskiego dubbingu.

Wygląda na to, że nie inaczej będzie w przypadku Księgi Boby Fetta i już zwiastun otrzymał polską ścieżkę dźwiękową, która nieoficjalnie przedostała się do sieci. Poniżej możecie więc obejrzeć zapowiedź serialu z polskim dubbingiem.

Emisja The Book of Boba Fett rozpocznie się 29 grudnia. Według ostatnich doniesień spodziewać możemy się 9 odcinków.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.