Seriale

[Plotka] Powstanie serial animowany o Maulu i Szkarłatnym Świcie

W ciągu najbliższych paru lat Lucasfilm zamierza zalać nas serialami aktorskimi osadzonymi w świecie Star Wars – jeszcze w tym roku zobaczyć mamy The Book of Boba Fett, spin-off The Mandalorian, którego zwiastun dopiero co został udostępniony w sieci. Nie można jednak zapominać o serialach animowanych, które w dalszym ciągu stanowić będą ważny element rozwijający uniwersum. A jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, spodziewać możemy się nowego, bardzo interesującego tytułu.

Portal Cinelinx informuje bowiem, iż powstać ma serial animowany skupiony na postaci Maula. Zaangażowane podobno mają być znajome już fanom głosy – Dee Bradley Baker, Matt Lanter i Sam Witwer, a możliwe też, że do roli Drydena Vosa powróci Paul Bettany, gdyż akcja projektu rozgrywałaby się przed wydarzeniami z Solo. Serial opowiadać ma o działaniach Maula związanych z przewodzeniem Szkarłatnemu Świtowi, a Big Screen Leaks przekazuje, iż jego tytuł to właśnie Crimson Dawn. Oficjalnej zapowiedzi ponoć możemy oczekiwać już niedługo, bo 12 listopada, kiedy to odbędzie się Disney+ Day.

Oczywiście na ten moment należy podchodzić do tych doniesień z pewnym dystansem. Serial animowany o Maulu i Szkarłatnym Świcie nie wydaje się być jednak perspektywą nieprawdopodobną – wiemy, że jest to temat, który interesował Lucasfilm (cameo w Solo wskazywałoby na plany rozwijania wątku), a swego czasu krążyło wiele plotek na temat podobnego projektu w live action. Rzecz jasna ustały po tym jak Ray Park z niesamowitą skutecznością zamordował swój wizerunek, ale to tym bardziej przydaje wiarygodności informacjom o planach na opowiedzenie historii w formie animacji. Co więcej, tym samym odnalazłby się brakujący tytuł (lub przynajmniej jeden z brakujących tytułów w zależności od ostatecznej interpretacji), którego nie można było się doliczyć przy okazji niedawnej informacji o liczbie nadchodzących seriali osadzonych w świecie Star Wars.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.