Seriale

Pojawił się zwiastun i plakat „The Book of Boba Fett”!

Choć od dawna wiemy, że na pełną zapowiedź nadciągającego serialu aktorskiego o losach Boby Fetta przyjdzie nam poczekać do 12 listopada, to wielce prawdopodobnym wydawało się, że promocja serialu ruszy jakiś czas prędzej. Tak się właśnie stało i zaledwie kilkanaście minut temu do sieci trafił pierwszy zwiastun widowiska.

W materiale możemy zobaczyć wiele wspólnych scen tytułowego łowcy nagród i Fennec Shand, którzy będą próbowali zająć miejsce Jabby i jego majordomusa Biba Fortuny jako władcy przestępczego półświatka. W odróżnieniu od swoich poprzedników, nie będą chcieli jednak rządzić za pomocą strachu, a oprzeć się na wzajemnym szacunku.

Zwiastun serialu możecie zobaczyć poniżej:

Opublikowano także nowy plakat zapowiadający serial:

Pierwszy odcinek The Book of Boba Fett trafi na platformę Disney+ 29 grudnia tego roku, kolejne będą ukazywać się co tydzień. Na razie nieznana jest liczba epizodów. W głównych rolach zobaczymy Temuerę Morrisona i Ming-Na Wen. Za stworzenie serialu odpowiadają Jon Favreau, Dave Filoni i Robert Rodriguez.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.